2014. április 11., péntek

Kezdő fogorvosi állás Írország

Ha kezdő fogorvos vagy jól beszélsz angolul itt a remek alkalom!

Írországi magyar tulajdonosi hátterű fogorvosi praxisba keresünk  keresünk ügyes, elhivatott kezdő fogorvost, vagy (implant) protetikai tapasztalattal rendelkező, esetleg sebészeti érdeklődésű, nem feltétlenül szakvizsgával rendelkező fogorvost.Helyszín: Cork, Írország, javadalmazás: nettó 20-25 százaléka a személyes bevételnek. Bővebben: info@doctorsabroad.hu

Jelentkezési kritériumok

- Európai Uniós (EU) vagy European Community/European Economic Area (EC/EEA)
- Fogorvosi diploma
- Minimum középfokú angol (B2) nyelvvizsga
- Írországi regisztráció elõny, de nem feltétel
- Rugalmasság, megbízhatóság, szakmai igényesség
- Szakmai elkötelezettség
- Hajlandóság a továbbképzéshez (mind szakmai mind nyelvi)

Állás ajánlatunk

- Kiemelkedõ írországi fizetés Euróban
- Nyugat-európai munkakörülmények
- Szakmai továbbképzési lehetõség
- Stabil és kiszámítható munkakörnyezet és karrier út
- Szakmai és társadalmi megbecsültség

Jelentkezéseket angol nyelvű CV.-vel az info@doctorsabroad.hu címre várjuk.
További információk Ír fogorvosi állásokról a http://www.doctorsabroad.hu/irelanddentrist.html vagy a http://premiumdoctors.hu/ir-fogorvosi-allasok-hosszu-es-rovid-tavu/ találhatók.

Sok sikert Kívánunk minden jelentkezőnek a

 Doctors Abroad csapata

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése